Kolonie tematyczne 2020 – co to jest i gdzie się odbywa?

17 listopada 2019 Dziecko No Comments

 

 

Organizatorzy prześcigają się dziś na pomysły i sposoby spędzenia wakacji czy ferii zimowych przez nasze dzieci – w końcu jest to bardzo dobry biznes uzupełniający posiadaną ofertę dla dorosłych czy rodzin. Zwykły wyjazd nad morze czy w góry nie robi już na nikim wrażenia, stąd pomysły na oryginalniejsze spędzanie wolnych dni przez dzieci i młodzież. Jednym z nich są projekty hotelowej firmy  QUBUS Group pod nazwą Kraina Quatronum. Poniżej kilka słów o tych propozycjach, które niewątpliwie wyróżniają się na polskim rynku wyjazdów kolonijnych.

 

Kraina Quatronum

 

To kilka fantastycznie zorganizowanych projektów, gdzie nasze dzieci maja okazję przenieść się w magiczny świat swoich ulubionych bohaterów. Kraina Quatronum to zakwaterowanie w jednym z 10 najprawdziwszych zamków, a także mnóstwo zabaw, gier i konkursów zarówno w na powietrzu, jak i w tajemniczych komnatach. Na całość Krainy Quatronum składa się między innymi: Szkoła Czarodziejów, Szkoła Tropicieli, Gwiezdna Akademia i Zamkowe Szkoły. Teraz czas na parę słów o każdej z wymienionych propozycji.

 

Szkoła Czarodziejów

 

To prawdziwa perła w magicznym świecie Quatronum i rzecz obowiązkowa dla wszystkich fanów Harrego Pottera. Każde z dzieci może poczuć się, jak jeden z bohaterów tej najpopularniejszej serii książek na świecie. Podobnie jak w książkach uczestnicy zakładają szaty adeptów szkoły magii, trafiają do jednej z grup-domów, uczą się sporządzać eliksiry, rzucać zaklęcia oraz rozwiązywać mnóstwo skomplikowanych zagadek, a także uczestniczyć w niezwykłych turniejach i zawodach. Poprzez zabawę nasi milusińscy trenują umiejętności wspólnego działania oraz zdrowej rywalizacji.

Czytaj także  Najlepsze rowery dla dzieci

 

Szkoła Tropicieli

 

To część krainy Quatronum skierowana do najbardziej aktywnych dzieci i młodzieży, dla których ruch, sport i wszelaka aktywność fizyczna jest naturalnym środowiskiem. Tutaj dzieci nauczą się strzelać z łuku, poznają podstawy fechtunku, a nawet poznają zasady budowy szałasu, by stworzyć schronienie w środku lasu. Szkoła Tropicieli to także gry terenowe z elementami strategicznymi i próby zdobycia artefaktów czy totemów przeciwnych drużyn, czyli mnóstwo zabawy na wolnym powietrzu i prawdziwy trening myślenia strategicznego i gry zespołowej.

 

Gwiezdna Akademia

 

To najbardziej kosmiczna część Quatronum, która zachwyci wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen oraz tych z naszych milusińskich, którzy uwielbiają opowieści z innych planet i wymiarów. Tutaj również na naszych milusińskich czeka trwająca cały pobyt gra strategiczna i terenowa, w której każdy dzień to nowe wyzwania i okazja do działania razem, a także rozwijania swoich talentów. Nie zabraknie także szkoły fechtunku świetlnymi mieczami, by każdy z uczestników mógł poczuć się jak prawdziwy Rycerz Jedi i mógł w razie potrzeby walczyć w słusznej sprawie.

 

Zamkowe Szkoły

 

Szkoły Quatronum to okazja do przeżycia niezwykłej przygody (szczegóły znajdziesz tutaj: https://quatromondis.pl/), która będzie dla naszych pociech okazją na niezapomniane wakacje lub ferie pozostająca w pamięci przez długi czas, a może nawet całe życie. Doskonała kuchnia, niesamowite pokoje w prawdziwych zamkowych komnatach oraz oryginalne zabawy i mnóstwo nowych umiejętności to wszystko, co oferuje nam Kraina Quatronum. To też okazja na ucieczkę z zatłoczonym miast i olbrzymia dawka świeżego powietrza oraz kontaktu z przyrodą w połączeniu z doskonałą zabawą.

Czytaj także  Jakie zabawki edukacyjne dla dzieci wybrać?

 


Dodaj komentarz