• Saturday
  • 29 February 2020

Kolonie tematyczne 2020 – co to jest i gdzie się odbywa?

17 listopada 2019 Dziecko No Comments

    Organizatorzy prześcigają się dziś na pomysły i sposoby spędzenia wakacji czy ferii zimowych przez nasze dzieci – w końcu jest to bardzo dobry biznes uzupełniający posiadaną ofertę dla dorosłych czy rodzin. Zwykły wyjazd nad morze czy w góry nie robi już na nikim …..

5 sposobów na wakacyjną nudę. Zaproponuj je swojemu dziecku

29 października 2019 Dziecko No Comments

Dzieci nie lubią stagnacji, bo szybko się nudzą. Na ogół nie mogą usiedzieć na miejscu. Dlatego też trzeba im dobrze zorganizować czas wakacji. Nie jest to w praktyce zadaniem prostym. Od pewnego czasu z pomocą przychodzą coraz popularniejsze kolonie tematyczne. To prawdziwa gratka dla miłośników …..

Jak uzyskać dofinansowanie do pieluch, cewników i innych?

18 września 2019 Dziecko No Comments

Problemy zdrowotne niosą ze sobą wiele uciążliwości, a także wymagają zwiększenia nakładów finansowych, pozwalających na zakup odpowiednich leków, środków i sprzętów. Osoby stale korzystające z pieluchomajtek, cewników czy zestawów infuzyjnych, mogą starać się o dofinansowanie zakupu środków pomocniczych. Gdzie złożyć wniosek? Jakie dokumenty są niezbędne? …..

Odpowiedni prezent dla małego dziecka

10 lipca 2017 Dziecko

Decydując się na zakup zabawki dla małego dziecko trzeba to zrobić ze szczególną uwagą. Nie każda zabawka jest bezpieczna dla dziecka.. To, czy można ja podarować mikrusowi zależy od wykonania zabawki. Z jakich jest materiałów, czy ma małe lub ostre elementy, czy plastik nie nietrujący? …..

dziecko zabawki plaża

Jakie zabawki dla rocznego dziecka

13 października 2016 Dziecko

Roczne dziecko staje się coraz bardziej ciekawe świata i otaczających go przedmiotów. Jego zainteresowanie najbliższą rzeczywistością powinny odzwierciedlać kreatywne akcesoria, stymulujące wyobraźnię i logiczne myślenie. Sprawdźmy zatem, jakie są najlepsze zabawki dla rocznego dziecka i czym kierować się podczas zakupów. Zabawki dla rocznego dziecka – …..

Sezon na komary – chroń swoje dziecko

20 sierpnia 2016 Dziecko

Występujące w Polsce komary nie roznoszą groźnych dla naszego zdrowia chorób, takich jak chociażby malaria. Jednak również w naszym kraju mogą dać one mocno się we znaki. Szczególnie na ich ataki narażone są małe dzieci, które same nie odgonią tych irytujących intruzów, a nie można …..