• Saturday
  • 29 February 2020
słodycze na halloween

Słodycze na Halloween

31 października 2019 Wystrój i aranżacje No Comments

Święto Halloween cieszy się wielką popularnością na całym świecie, a od kilku lat obchodzone jest coraz huczniej także w Polsce. Dzieci chętnie się przebierają, aby tego wieczoru pukać do drzwi sąsiadów z okrzykiem „cukierek albo psikus”. To świetna zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i dla …..

Nie wiesz, z kim spędza czas Twoje dziecko i martwisz się, ze może być w złym towarzystwie? Dowiedz się, jak to sprawdzić

31 lipca 2019 Wystrój i aranżacje No Comments

Bycie rodzicem to częste wyzwania, a powiedzenie, że małe dzieci to mały kłopot, a im starsze dziecko, tym więcej zmartwień. Maluchem trzeba się sporo zajmować, ale dorastające dzieci, które mają problemy, o których nie chcą mówić rodzicom. Co robić, gdy obawiamy się, że dziecko wpadło …..

kolory farb

5 kolorów, o których nigdy nie słyszałeś

21 listopada 2017 Wystrój i aranżacje

O tym, że z kobietą o kolorach się nie dyskutuje, wie każdy mężczyzna. Panie widzą i potrafią nazwać nawet dziesiątki kolorów więcej. Brzmienie tych nazw jest czasem tak tajemnicze i poetyckie, że z powodzeniem wykorzystują je producenci, by kolory farb brzmiały magicznie i zachęcały do …..

malowanie pokoju malarz

Jaką farbą malować ściany wewnętrzne?

18 października 2017 Wystrój i aranżacje

Planując remont mieszkania, musimy podjąć wiele decyzji dotyczących zakupu mebli czy wystroju wnętrz. Staniemy także przed koniecznością wyboru najlepszej farby do ścian, która pozwoli uzyskać ładny i naturalny efekt. W sklepach jest tak bogaty wybór farb emulsyjnych, że wybór może to być trudnym zadaniem. Pamiętajmy, …..

Zioła na trawienie

Zioła na żołądek – które najlepsze?

20 sierpnia 2017 Wystrój i aranżacje

Jedzenie ciężkostrawnych i tłustych potraw w krótkim czasie lub stresującej atmosferze to sprawdzony patent na ból żołądka oraz problemy trawienne. Na szczęście uratować nas może zwykła herbata ziołowa, którą znajdziemy w każdej aptece. Jaka herbata najszybciej uśmierzy ból żołądka? Skarby pól i łąk Gdy cierpimy …..