Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych. Poznaj nasze TOP 5 magicznych miejsc kolonii dla dzieci

6 lipca 2019 Dziecko No Comments

Oferta kolonii 2019 jest bardzo bogata i dostosowana do różnych zainteresowań dzieci. Nasi podopieczni mogą jeździć w różne, piękne miejsca w Polsce, w których można naprawdę wypocząć.

Świetnym pomysłem na połączenie wypoczynku z ciekawym spędzaniem czasu są tematyczne kolonie 2019, w czasie których dziecko będzie zajmowało się tym, co go naprawdę interesuje.

Jak wybrać kolonie 2019 dla dziecka?

Zanim zapiszemy dziecko na kolonie 2019, zapytajmy pociechę o to, na czym jej czy jemu pasuje. Oferta jest naprawdę szeroka, więc można dopasować tematykę i charakter obozu do upodobań dziecka. Dzieci, które lubią sport, mogą wyjechać na obozy sportowe, gdzie większość czasu przeznaczona jest na aktywność fizyczną. O taką ofertę warto zapytać w klubie, w którym trenuje dziecko. Bardzo ciekawe są kolonie 2019 przygodowe, będąc połączeniem zajęć związanych z nauką i doświadczeniami z aktywnym wypoczynkiem. W czasie obozów tematycznych temat przewodni związany jest z zainteresowaniami juniorów, w którym łączy się nauka, rozwijanie umiejętności, zabawa oraz aktywność – twierdzi Quatromondis.

Gdzie się jeździ na tematyczne kolonie 2019?

Ciekawe tematyczne kolonie 2019 organizuje się w Borach Tucholskich – w pięknych okolicznościach przyrody odbywają się obozy farmerskie, na których dzieci z bliska obserwują opiekę nad zwierzętami i mogą pomagać – doją krowy, opiekują się końmi czy zbierają jajka, a ponadto wiele czasu spędzają w okolicznych lasach. Popularnym kierunkiem wakacyjnym są również Mazury. Ten wspaniały, zachwycający urodą region jest idealny na odpoczynek nad jeziorami, gdzie dzieci mogą się nauczyć żeglować pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla starszej młodzieży przeznaczone są kolonie 2019 połączone z rejsami żeglarskimi na Mazurach lub obozy wędrowne w górach. To propozycje idealne szczególnie dla tych, którzy nie lubią siedzieć w jednym miejscu. Miłośnicy militariów znajdą kilka programów odbywających się w Borach Tucholskich i na Mazurach – w tym obozy survivalowe, militarne czy obozy ASG. Na kolonie w Polsce można jechać nad morze czy w góry, gdzie organizuje się różnego rodzaju turnusy.

Czytaj także  Jakie zabawki dla rocznego dziecka

Ciekawe pomysły na obozy i kolonie 2019 tematyczne

Dzieci, które uwielbiają świat Harrego Pottera mogą wyjechać na tematyczne kolonie 2019 dla fanów literatury fantasy, w której czarodziejska peleryna, różdżka, magiczne zwierzęta to podstawa, które organizuje się w górach. Taka sceneria to także idealna okolica dla tropicieli, którzy podczas wyjazdu będą mieli okazję zwiedzać jaskinie, gdzie mogą być ukryte skarby.

Wyjazd na tematyczne kolonie 2019 w przepięknych regionach Polski to dla dziecka szansa na odpoczynek i relaks bez towarzystwa rodziców. Warto wybrać taki obóz, na którym junior będzie się dobrze bawił i zajmował się tym, co go naprawdę interesuje.


Dodaj komentarz